Sms Takip Programı: Metin mesajlarını online okuyun

  • MMS olarak paylaşılan tüm medyalarınızı görüntüleyin
  • iOS, Android, Windows ve Mac işletim sistemleri ile uyumludur.
HEMEN SATIN AL
Zaman sınırlı teklif 15% İNDİRİM

0

GÜNLER

0

SAATLER

0

DAKİKALAR

0

SANİYELER
ŞİMDİ SATIN AL

Metin mesajları nasıl izlenir?

Başka birisine ait metin mesajlarını okuma fikri, akıllı telefonlar ilk çıktığından beri insanların aklından geçmeye başlamıştır. Fakat başka bir kişinin metin mesajlarını izlemek acaba mümkün müdür? Kesinlikle evet. Günümüze kadar gerçekleşen teknolojik ilerlemeler izleme yazılımı marifetiyle metin mesajlarının takibini çok basit hale getirmiştir. Kurulum gayet basittir ve çok zamanınızı almaz. 

Her insanın başka birinin metin mesajlarını takip etmek istemesinin ve onların kimlerle sohbet ettiğini öğrenmek istemesinin kendine göre bir çok nedeni vardır. İşte size insanların diğer kişilerin metin mesajlarını izlemek istemesinin en azından üç nedeni:

Çocuğunuzun ne yazdığını kontrol etmek

Çalışma saatlerinde çalışanlarınızın neler konuştuğunu öğrenmek

Eşinizin sizi aldatmadığından emin olmak

Ne sebebiniz olursa olsun, önemli değil. Günümüzün teknolojileri, başka birinin metin mesajlarını izlemek için harika seçenekler sunuyor. Çok küçük bir araştırma yaparak, en uygun uygulamaları bulabilir, birbirleriyle karşılaştırabilir ve gereksinimlerinize göre sizin için en uygun ve kullanışlı olanı seçebilirsiniz. 
Başka bir kişinin metin mesajlarını izlemeye başlamak için şunları yapmanız gerekir:

  • Uygulamayı seçin ve satın alın;
  • Kendi telefonunuza ve izlemek istediğiniz hedef cihaza yükleyin;
  • Kişisel hesabınızı oluşturun; Hedef cihazı Kontrol Paneli’nizden izleyin.

Bazı uygulamalar, başka birinin metin mesajlarını izlemek için jailbreak yapmanızı gerektirmez. İhtiyaç duyduğunuz özelliklere göre doğru uygulamayı seçmeniz yeterlidir.

iPhone/Android cihazlar için SMS Takip Programı

iPhone veya Android’de metin mesajlarını izlemek istiyorsanız, en iyi seçenek SMS casus uygulaması kullanmaktır. Bu yöntem, sevdikleri için endişelenen ve onların telefonlarındaki metin mesajlarını izlemek isteyen insanlar için en iyi çözümdür. SMS casus uygulaması sayesinde silinmiş olsa bile tüm mesajları okuyabilirsiniz. Hedef telefonun sahibi bu yazılımı bulursa endişelenmeniz gerekmez. Kesinlikle farkedilemez. Gizli modda, herhangi bir mesajı okuyabilirsiniz. 

İzleme uygulamalarının en büyük avantajı, bunların bazılarının jailbreak ve root işlemi yapmanızı gerektirmemesidir. Bu nedenle, yükleme işlemi oldukça kolay ve basittir çünkü telefona hiçbir şekilde fiziksel erişim sağlamanız gerekmez. 

Modern teknolojilerin gelişmesiyle birlikte, metin mesajlarını okuyabilmek için eşinizin telefonunu gizlice almanıza ya da çalmanıza gerek yoktur. Tüm metin mesajlarının içeriğini görebilmenin yanında gönderilen ya da alınan mesajların tarih ve saatlerini de görebileceksiniz. Ayrıca, mesajların gönderildiği tüm telefon numaralarını, hedef cihazın konumunu, medya dosyalarını görebilecek ve diğer pek çok özelliği de kullanabileceksiniz. SMS casus uygulaması ile metin mesajlarını, çağrıları, medya dosyalarını, GPS konumunu izlemek için hedef cihazın uzaktan kontrolünü elde edersiniz. Tek ihtiyacınız olan şey, taleplerinize yönelik en uygun uygulamayı seçmektir.

Metin mesajlarını online görüntüleme

Metin mesajları, günümüzde iletişimin en önemli araçlarından biridir. Bu nedenle “Metin mesajları nasıl izlenir?” sorusu internet alanında oldukça popülerdir. Genellikle, telefon hizmet sağlayıcıları metin mesajlarını okumak için farklı online hizmetler sunarlar. Telefon hizmet sağlayıcınız buna sahip değilse üzülmeyin. Telefonunuzun yazılımı çökse bile mesajlarınız iz bırakmadan hiçbir zaman kaybolmaz. Telefonunuzdan mesajları okumanın en iyi alternatifi onları online olarak okumaktır. Telefonunuzu evde bıraktığınızda bu çok rahatlatıcı olabilir, telefonunuz bir yerde kaldı, çalındı ​​veya çöktü ve konuşmalarınıza erişmeniz gerekiyor. Dahası, telefonunuzu kullanmanızın uygun olmadığı bazı durumlar vardır. Örneğin, işteyken gün boyunca konuşmalarınıza bir telefondansa bilgisayardan erişmek daha iyidir. 

Ayrıca, başka birinin metin mesajlarını izlemeniz gerekebilir. Bu durumda SMS casus uygulaması kullanmak daha iyidir. Uygulama yardımı ile şunları yapabileceksiniz:

  • her metin mesajının içeriğini görme,
  • önemli ayrıntıları (tarih, saat) görüntüleme,
  • mesajın gönderilen mi yoksa alınan mı olduğunu görme,
  • ve silinen metin mesajlarını dahi görüntüleme.

Kurulum işlemi zor değildir. Hedef telefona fiziksel olarak erişiminiz ve güçlü İnternet bağlantınız yeterlidir. Öncelikle, izleme uygulamasını kendi telefonunuza ve hedef telefona indirmeniz gerekir. İkincisi, hesabınızı oluşturmanız ve izleme işlemine başlamanız gerekir. 

Neyse ki SMS casus yazılımlarının çoğu, hedef telefonda herhangi bir yazılım kurulumunu gerektirmez. Hedef telefon metinlerini izlemek için yalnızca gerekli telefonun iCloud kimlik bilgilerini (kimlik ve parola) bilmeniz gerekir. SMS izleme için birçok seçenek vardır, Siz kendiniz için doğru olanı seçin.

SpyBubble’la bugün başlayın!